0 ks zboží za 0,00 
Zpět na seznam
Linkyfi

Linkyfi

Polská společnost AVSystem je špičkou na trhu v oblasti pokročilých aplikací pro správu a monitorování mobilních zařízení. Mezi významné Telco/ISP zákazníky patří například  Vodafone, T-Mobile, Unitel, Nextel a z oblasti enterprise např. IKEA, Costa Coffee, mBank a Decathlon. Jedním ze stěžejních produktů společnosti AVSystem je mobilní aplikace Linkyfi.


Co je Linkyfi?
Linkyfi propojuje Wi-Fi management a marketingovou platformu. Jedná se o cloudovou aplikaci, která je dodávána jako softwarová služba a je nástavbou pro Wi-Fi připojení.

Lze implementovat v mnoha odlišných prostředích, na široké škále hardwarových platforem včetně přizpůsobení a nasazení ve velmi složitých prostředích Wi-Fi.


Co Linkyfi nabízí?
Pomůže vám monetizovat Wi-Fi připojení v nákupních centrech nebo ve veřejných prostorech.


Jak Linkyfi funguje?

 

Linkyfi poskytuje řadu funkcí:


 • Rozliší návštěvníky dle demografických charakteristik – budete znát vaše zákazníky
   
 • Captive page a landing page  lze přizpůsobit vašim požadavkům (zobrazí reklamy, videa, dotazníky a formuláře k vyplnění, přihlášení skrz Facebook, Instagram, email či tel. číslem)
   
 • Dle klienta lze přizpůsobit vzhled či logo
   
 • Vytváří podklady pro marketingové kampaně (vytváření skupin dle demografických charakteristik uživatele nebo dle platforem a dalších)
   
 • Poskytuje geomarketing, který umožňuje rozdělení dle zón, Linkyfi lokalizuje klienta, kde se nachází a zacílí na něj reklamu v captive/landing pages, která je pro něj v daném místě/zóně nevhodnější, další výhoda spočívá v  komunikaci se zákazníkem v reálném čase
   
 • Nabízí statistické údaje a detailní analýzy, jako jsou celkové počty klientů, kolik klientů se pohybuje ve zvolených zónách, kolik času a kde ho klienti tráví nebo jak se vaši klienti chovají a zda se k vám vrací
   
 • Je kompatibilní se všemi Wi-Fi od našich dodavatelů

 


Reference


Mezi významné klienty, kteří využívají Linkyfi, patří T-Mobile Česká republika, Viettel (poskytovatel Telco ve Vietnamu), mnoho obchodních center v Polsku nebo Costa Coffee. Linkify nabízí globální operátoři jako součást jejich produktů. Jedná se například o Telefonica International, T – Mobile, Orange a Vodafone.

 

Pro více informací kontaktujte:

 

Bc. Roman Štemberk, DiS.
Telefon: +420 548 210 406 kl. 238
Mobil: +420 736 625 838
 

Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací