Ve spolupráci s naším instalačním partnerem - společností Rainside proběhla instalace nástroje Linkyfi pro přístup, analýzu a marketing v nákupním centru Nivy v Bratislavě.
 
Nákupní centrum má v tuto chvíli přes 200 přístupových bodů, které zajišťují pokrytí veřejných prostor. Součástí centra je autobusové nádraží, které se nachází v suterénu a také unikátní zelená střecha, která slouží k odpočinku, zábavě a sportovním aktivitám.
 
Linkyfi zajišťuje velmi jednoduchou správu Captive portálů, a je možné automaticky měnit portály na základě sezónních nebo konkrétních marketingových akcí. Na základě údajů z klientských stanic je pak možné zjistit, jaká je průměrná návštěvnost centra v konkrétních obdobích, kde se zákazníci nejčastěji pohybují, jaký je poměr mezi novými a vracejícími se zákazníky a spoustu dalších velmi užitečných informací.
 

Výhodou platformy je univerzálnost - Linkyfi je možné nasadit na stávající i novou Wi-Fi síť mnoha výrobců jako Ruckus,  Aruba, Cisco, Edge-Core, Ubiquti, UniFi a mnoha dalších. Samotná implementace pak probíhá v řádech jednotek dní.
 

Více o Linkyfi

 
Nabízíte zákazníkům bezplatnou wi-fi? Pomocí softwarové platformy Linkyfi ji můžete povýšit na velmi užitečný marketingový nástroj, který nabídne různé výhody a nadstandardní služby nejen vám jako provozovateli, ale také uživatelům a vašim zákazníkům. Linkyfi je jednou z nejlepších platforem na současném trhu. Jedná se o univerzální nástroj, který podporuje přístupové body většiny výrobců. Ke správě stačí pouze připojení k internetu, celá platforma běží online v cloudu. Linkyfi je kombinací Bussines Inteligence, Guest WiFi managementu, Marketingového nástroje a Geolokační platformy.
 
Linkyfi umožňuje vytvářet stránky v jednoduchém drag & drop editoru. Samozřejmostí je možnost nahrávat vlastní soubory a vkládat odkazy na videa či vlástní HTML kód. Landing page může být také externí URL, na kterou chcete WiFi uživatele přesměrovat po přihlášení.
 
 
Pro více informací kontaktujte:
 
Bc. Roman Štemberk, DiS.
Telefon: +420 548 210 406 kl. 238
Mobil: +420 736 625 838