Bezpečnost sítě je pro všechny organizace kritická. Nicméně mnoho podniků se potýká s omezenými zdroji a rozpočtem, což může představovat výzvu při zajišťování ochrany svých aktiv proti stále se vyvíjejícím hrozbám. Společnost Hillstone Networks usiluje o poskytování pokročilých a cenově efektivních Next-Generation Firewallů (NGFW), které jsou navrženy tak, aby uspokojily bezpečnostní potřeby středně velkých a velkých podniků. Tyto zařízení nabízejí vylepšený výkon a celkově nízké náklady na správu, čímž pomáhají organizacím lépe se chránit před nebezpečími v dnešním rychle se měnícím virtuálním prostředí. 

 

 

Aktuálně představujeme tři nové hardwarové modelů  A5155, A5255 a A5555 do naší produktové řady Hillstone Networks A-Series NGFW. Tyto novinky přinášejí vysokou průchodnost firewallu, která se pohybuje od 25 Gb/s do 80 Gb/s, spolu s síťovými rozhraními s vysokou hustotou, která lze rozšiřovat díky doplňkovým modulům. Navíc nabízejí komplexní ochranu před různými hrozbami a disponují pokročilým hardwarovým designem. Díky těmto vlastnostem je Hillstone A-Series NGFW optimálním řešením pro poskytování komplexní bezpečnostní ochrany pro střední až velké organizace v podnikovém prostředí.

 

Nejdůležitější novinky nových modelů:

Vysokorychlostní konektivita: Tyto nové modely mají kompaktní design a současně nabízejí až 2 QSFP+, 16 SFP+ a 8 GE rozhraní. S těmito vysokorychlostními rozhraními mohou nové modely efektivně zajisti

t organizaci ochranu perimetru s vysokým výkonem za přijatelné náklady.

 

Rozšíření modulů: Každý nový model je vybaven jedním slotem pro čtyři různé typy rozšiřujících modulů rozhraní, včetně modulu IOC-A-2QSFP+, který nabízí dva QSFP+ porty. Splňuje tak dnešní firemní potřeby, ale zároveň poskytuje škálovatelnost, která zákazníkům umožňuje ještě více rozšířit výkon.

 

Komplexní ochrana před hrozbami: Nové modely přinášejí tytéž funkce jako stávající modely řady A. Tím organizacím umožňují vynikající

 ochranu před známými i neznámými hrozbami díky funkcím jako Intrusion Prevention, IP Reputation, URL Filtering, Anti-Spam, Anti-Virus, Cloud Sandbox a prevenci proti botnetům a škodlivým kontrolním serverům (Botnet C2 Prevention).

 

Pokročilá hardwarová architektura: Díky inovativní hardwarové konstrukci nových modelů je zajištěno efektivní odvádění tepla prostřednictvím přední a zadní ventilace. Toto zařízení také exceluje ve dešifrování SSL díky vestavěnému hardwarovému akcelerátoru SSL. Integrované rozsáhlé a rozšiřitelné úložiště zase umožňuje lepší analýzu a přehlednost dat.

 

Nové modely Hillstone A-Series NGFW (A5155, A5255 a A5555) jsou ideálním řešením pro zabezpečení a podporu rozvoje podnikání v různých kontextech, včetně okraje sítě, SD-WAN a vzdáleného přístupu s technologií ZTNA. Tyto zařízení se flexibilně přizpůsobí různým potřebám organizací a nabídnou jim potřebnou bezpečnost a výkon.

 

Pro nasazení nových jednotek do projektů nás kontaktujte:

 
Pavel Kabelka
 
Obchodní & produktový manažer
 
tel.: +420 548 210 406 kl. 260
 
mobil: +420 736 625 760
 
e-mail: kabelka@proficomms.cz