0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
Grundig

Grundig

GRUNDIG nabízí pokročilé IP video monitorovací systémy, které kombinují standardy a vynikající design německé společnosti.

Nová řada produktů Grundig využívá nejnovější technologie, poskytuje výjimečnou funkčnost, spolehlivost a kvalitu. Součástí nabídky je standardní záruka 3 roky rozšířitelná až na 5 let.

 

Chraňte své systémy, objekty, zařízení nebo osoby důmyslně! Získejte výhody na poli CCTV díky řešení prestižní a kvalitní německé značky a ucelené nabídky pro kamerové systémy!
 


Vlastnosti:

 • Snímač ExmorTM s vysokou citlivostí na světlo
 • XARINATM DSP pro pokročilé funkce
 • IP66 a IK10 certifikace
 • Záruka 3 roky s možností prodloužení až na 5 let
 • Kompletní 4K řešení
 • Monitory s úsporou energie (Green technology)

 

IP kamery
Portfolio IP kamer Grundig zahrnuje 2Mpx a 3Mpx boxové, venkovní a vnitřní dome, bullet, PTZ otočné kamery a kompletní 4K řešení. Kamery mají speciální vlastnosti jako je extrémně vysoká citlivost SONY EXMOR senzoru, zvýšený výkon díky SONY XARINA procesoru, Wide dynamic range (WDR) a snímková frekvence až 60fps.

 

Záznamníky
Video záznamníky Grundig podporují sledování živého obrazu, záznam a přehrávání ve formátu H.264, Full HD, 1080p při až 25 snímcích za sekundu, a to pro každý video kanál. Automatické nastavení záznamníků s IP kamerami Grundig značně zjednodušuje instalaci a velice přístupné uživatelské rozhraní zajišťuje intuitivní používání.


Monitory

Monitory Grundig využívají LED technologii, jež prokazatelně zdvojnásobuje životnost (MTBF = střední doba před výpadkem) plochých obrazovek z 50 000 hodin na vynikajících 100 000 hodin. LED podsvícení nabízí významné úspory energie až 35%. Obraz monitoru je přirozenější a přesnější díky vyšší úrovni kontrastu a temnější úrovni černé. LED ploché obrazovky Grundig jsou velmi robustní, protože přední panely jsou vyrobeny ze skla odolného proti poškrábání a jsou potaženy antireflexní vrstvou pro snížení odrazů v místnosti.

 

 

 

VDG SENSE
VDG Sense je IP video management software, který zvyšuje inteligenci a pohodlí video dohledu. Vedle plnohodnotného živého zobrazení a přehrávání nabízí uživatelské rozhraní s vestavěnou inteligencí pro rozpoznávání obličeje a rozpoznávání registračních značek pro bezpečnostní aplikace. V kombinaci s IP kamerami Grundig, nabízí dokonalé řešení pro širokou škálu situací jako zajištění perimetru i vnitřní bezpečnosti, prevence krádeží a vandalismu a detekce narušení.

 

PRODUKTOVÝ KATALOG

VDG SENSE

NOVÉ PRODUKTY

CITY SURVEILLANCE

 

 

Vybavení IP kamer Grundig:

 

Snímač ExmorTM

Přináší v poslední době hodně požadovanou vysokou kvalitu obrazu díky vysoké citlivosti senzoru.

Sony EXMOR technologie je obrazový snímač CMOS, který poskytuje detailní, ostrý a přirozený obraz, dokonce i za špatných světelných podmínek s lepší redukcí šumu. Sony nově nabízí senzory s velikostí pixelů 3,75 μm (dříve 2,80 μm), a tak zlepšuje citlivost jak ve viditelném spektru , tak i v spektru  blízkém infračerveného světla. To umožňuje identifikaci objektů dostatečně jasně i za špatných světelných podmínek. 

 

Počítačem generovaný alternativní text:Visibility Superior . bright qght

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XARINATM DSP

Xarina poskytuje inovativní all-in-one platformu IP kamer.  Integruje zpracování obrazového signálu (Image Signal processing - ISP) a kódování videa.

 

 PANOMORPH technologie objektivů

Panomorph optická a softwarová technologie je převratná inovace v 360 ° panoramatickém zobrazení.

ImmerVision SDK umožňuje integraci patentované Panomorph Dewarping funkce v jakémkoliv výpočetním zařízení (PC Based Server / Client, webový prohlížeč nebo hardware). Komplexní ImmerVision SDK je snadno přizpůsobitelný na mnoha platformách.

Ve srovnání se standardním objektivem FishEye kamery, objektiv Panomorph FishEye kamery je konstruován s více pixely na obvodu čočky, a to pro lepší pohled na kritické oblasti, které jsou nejvíce vzdáleny od kamery.

Různé přizpůsobitelné pohledy:

- Jednoduché
- Quad (4 DVOUHRA)
- Perimeter, atd.

 

Počítačem generovaný alternativní text:COMPARISON BETWEEN FISHEYE AND PANOMORPH LENS Panomorph Images original Targeted Distortion Object D biggerthan Object C +100/0 YELOLLOW AREA +1,2% Image Projections (dewarped) FISHEYE PANOMORPH MTH MAGNIFICATION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokročilé Ultra Low Light kamery

Vylepšená citlivost viditelného světla a světla blízkého viditelnému spektru.

 

Grundig nabízí Ultra Low Light kamery, kde objektiv, přísvit a kamera spolu dokonale spolupracují. Vysoce výkonné LEDky poskytují čistý a vyvážený obraz, a to i na delší vzdálenosti.

 

 • - V bezpečnostních systémech je velmi důležité získat čistý obraz. Běžné kamery zvyšují dobu sepnutí uzávěrky pro poskytnutí více světla senzoru. Výsledkem je snímek se zvýšeným šumem. Pokud se ve scéně objevují pohybující se předměty, objekty jsou rozmazány. Tento postup není příliš vhodný pro identifikaci.
   
 • - Běžné kamery používají elektronickou asistenci pro dosažení kvalitního obrazu při nízkých světelných podmínkách. Samozřejmě Grundig Ultra Low Light kamery mají také funkce jako je kontrola zisku, digitální redukce šumu a citlivosti. Grundig ultra low light kamery je však využívají až při nízkých světelných podmínkách.
   
 • - Grundig Ultra Low Light kamery mají daleko nižší spotřebu než běžné kamery. Senzor Sony Exmor byl sestaven pro nizkou spotřebu a díky využití vysoce efektivních LED je celková spotřeba kamery značně menší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzdálený monitoring:

 

Grundig CMS

Umožňuje vzdáleně spravovat dohledový systém. Vzdálená správa může být nezávislá na operátorovi v centru. Je využívána především k okamžité správě systému, a to kdykoliv v režimu 24/7. Vzdálený monitoring snižuje náklady na výjezdy a umožňuje okamžitý servis.

 

Živé video a vzdálený dohled z mobilního zařízení

Grundig má k dispozici zdarma stáhnutelné aplikace pro Android a iPhone. Tyto aplikace umožňují  autorizovaný, vzdálený přístup a sledování živého videa. Uživatelé mohou sledovat videa kdykoliv a kdekoliv, a to za pomoci smartphonu a tabletu.

 

 

4K Ultra HD technologie:

 

 

4K je  video stream o rozlišení 8 MPx, tedy 3840x2160 pixelů. 4K rozlišení  poskytuje 4x lepší obraz než, dnes již standartní, full HD kamery.

4K přináší vyjímečné pokrytí scény a jasné detaily. 4K kamerám unikne méně detailů než full HD kamerám, a tak si koncový uživatel může být jist, že bude zaznamenáno více incidentů / hrozeb .

Šířka přenosového pásma, které je nutné pro 8Mpx video stream při 25 snímcích za sekundu je 8 až 20 Mbit/s ve formátu H.264. Ovšem při řešení 4K je využito daleko méně kamer než při řešení s full HD kamerami. Proto použití 4K řešení má dopad na snížení šířky přenosového pásma. Grundig 4K IP kamery jsou vybaveny "High profile" kompresí, která nabízí velice efektivní kompresi a výhody pro přenos a redukuje tak šířku pásma 4K technologií.

Typické aplikace pro 4K jsou městské dohledové systémy, kontrola a management dopravy, letiště, parkoviště, sportovní stadiony, apod. Tedy místa, kde je nutný současně nutný dohled nad velkou plochou a zároveň jsou požadovány jasné detaily.

Počítačem generovaný alternativní text:zoom 8 Megapixel Zoom 2 meppt.ea zoom 2 Megapixel Zoom Example: Full HD Camera and 4K IP Camera with 4Mbit/sec Streaming

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monitory:

 

Monitory Grundig využívají LED technologii, jež prokazatelně zdvojnásobuje životnost (MTBF = střední doba před výpadkem) plochých obrazovek z 50 000 hodin na vynikajících 100 000 hodin. LED podsvícení nabízí významné úspory energie až 35%. Obraz monitoru je přirozenější a přesnější díky vyšší úrovni kontrastu a temnější úrovni černé. LED ploché obrazovky Grundig jsou velmi robustní, protože přední panely jsou vyrobeny ze skla odolného proti poškrábání a jsou potaženy antireflexní vrstvou pro snížení odrazů v místnosti.

 

Hlavní výhody:

 

 • Ochranné sklo s antireflexní vrstvou
 • Záruka 3 roky s možností prodloužení až na 5 let
 • Úspora energie (Green technology)
 • Určeny pro profesionální použití 24/7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Connect řada monitorů Grundig s LED technologií je speciálně navržena pro průběžný dohled nad profesionálními monitorovacími systémy NVR a DVR. Modely řady Connect podporují formát 16:9, poskytují Full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů a díky tomu nabízí jasný a detailní obraz.

Každý monitor má VGA a HDMI konektory, které jsou optimalizované pro zobrazení videa a jsou kompatibilní s většinou DVR a NVR. LED technologie podsvícení přispívá ke zvýšení úrovně kontrastu a intenzity úrovně černé. Vytváří přirozené a přesné zobrazení. Mají vestavěné reproduktory.

 

Professional řada monitorů Grundig je navržena pro provoz 24/7. Má vysoký výkon, nízce reflexní obrazovku, ochranné sklo, technologii LED podsvícení, pokročilou technologii vylepšení obrazu včetně 3D hřebenového filtru a dekodéru, vestavěné prokládání a redukci šumu. Monitor lze použít se standardními VESA držáky.

 

Top řada umožňuje zobrazení UHD, tedy 8 MPx. Je navržena pro použití v provozu 24/7, její MTBF je >30 000 hodin a je vybavena 2x HDMI, 1x Display port, 1x DVI-D.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VDG Sense


 

 

VDG Sense je IP video management software, který zvyšuje inteligenci a pohodlí obsluhy video dohledu. Vedle plnohodnotného živého zobrazení a přehrávání nabízí uživatelské rozhraní s vestavěnou inteligencí pro rozpoznávání obličeje a rozpoznávání registračních značek pro bezpečnostní aplikace. V kombinaci s IP kamerami Grundig, nabízí dokonalé řešení pro širokou škálu situací jako zajištění perimetru i vnitřní bezpečnosti, prevence krádeží a vandalismu a detekce narušení objektů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Použití

 

VDG Sense je jedním z nejvíce flexibilních řešení VMS, které jsou na trhu k dispozici. Ať už je to malý systém s 10 video streamy nebo komplexní síť s více než 1000 kamerami. VDG Sense úspěšně spravuje sítě a případně používá analytické algoritmy pro detekci a rozpoznávání.

Vzhledem k tomu, že operátoři často vyžadují různé vlastnosti a funkce, je možné nastavit VDG Sense uživatelské rozhraní a uspořádání video stěny tak, aby odpovídaly potřebám každého konkrétního uživatelského profilu. To zajišťuje, že uživatelé mají snadno přístupné a uživatelsky přívětivé aplikace.

 

    

 

 

 

 

 

 

Integrace

 

Snadné propojení se systémy třetích stran. Kromě toho VDG Sense podporuje celou řadu subsystémů, včetně řízení přístupu, synchronizace dat, narušení a správy budov. VDG Sense poskytuje flexibilní XML datový výstup událostí pro aplikace třetích stran. Kromě toho tak může spolupracovat s maticovým přepínačem a umožňuje tak hybridní řešení. To v konečném důsledku usnadňuje přechod ze stávající analogové infrastruktury na IP řešení.

 

 

Vlastnosti


Systém umožňuje kompletní správu a ovládání funkcí kamerového systému. Je koncipován jako otevřený modulární systém s možností dalšího rozšiřování systému, počtu zaznamenávaných kamer, klientů, přidávání dalších funkcí, atd.

 

 • - modulárnost systému, snadné rozšíření systému
 • - správa alarmů a událostí, prioritizace alarmů, svázání výstupu (alarm, událost)  z analýzy s automaticky prováděnou akcí (záznam s lepší kvalitou, přepnutí na obrazovku, zvýraznění)
 • - komunikace s dalšími systémy – vstupy/výstupy přes TCP/IP, XML protokol
 • - správa uživatelských účtů, práva, hesla, logování prováděných operací
 • -podpora megapixelového rozlišení kamer, možnost záznamu, prohlížení ve vysokém rozlišení, možnost digitálního zoomu pomocí myši
 • - víceuživatelský software
 • - uživatelsky definovatelné rozvržení monitorovací plochy (monitor layouts), podpora až 4 monitorů
 • - interaktivní mapové podklady
 • - nastavení profilů
 • - základní (datum, čas, název kamery) i pokročilé možnosti vyhledávání v záznamech (podle události, změny v obraze)
 • - pokročilé funkce logu – systémové informace, statistiky o provozu, akce provedené uživatelem
 • - web klient (možnost vzdáleného přístupu)
 • - ovládání PTZ kamer pomocí myši nebo CCTV klávesnice
 • - automatické přestreamování pro klienta s omezenou kapacitou datového připojení
 • - otevřenost systému – integrace dalších výrobců
 • - zákaznické přizpůsobení a úpravy pomocí SDK
 • - automatické přepnutí na záložní Failover server
 • - rozšiřitelnost o pokročilou analýzu obrazu – Plug-in pro rozpoznávání obličejů, SPZ, rozpoznání a sledování objektů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro více informací nás kontaktujte:


Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Product manager
tel.: +420 548 210 406, mobil: +420 736 625 807
e-mail: stastny@proficomms.cz

 

3 MP Full HD Integrated IP-Cam 3~9mm AFZ Modul/P-Iris ICR IR 24 LED

Kód: GCI-F0576TH | Sklademakcevýprodej

3.0 MPx venkovní dome kamera (2048x1536), 1/2.8” Sony Exmor CMOS sensor, varifokální objektiv f=3 -9mm, přísvit až 25m, H.264, až 4 streamy, ICR D/N, D-WDR, 3DNR, PoE, IP66, IK10

Kód: GCI-F1576VH | Sklademakcevýprodej

3 MP Full HD Flat Fixed Dome IP-Camera 3.6mm Soft D/N

Kód: GCI-F2812W | Obvykle do 1 týdneakcevýprodej

5 MPx 360° Fisheye IP Camera ICR IR 6 LED

Kód: GCI-G1536F | Obvykle do 1 týdneakcevýprodej

2.0 MPx vnitřní dome kamera (1920x1080@13fps), 1/2.8” CMOS sensor, varifokální objektiv f=3 -10.5mm, H.264, až 4 streamy, ICR D/N, D-WDR, 3DNR, PoE

Kód: GCI-K0622D | Obvykle do 1 týdneakcevýprodej

2.0 MPx venkovní dome kamera (1920x1080@60fps), 1/2.8” Sony Exmor CMOS sensor, varifokální objektiv f=3 -10.5mm, přísvit až 25m, H.264, až 4 streamy, ICR D/N, 12dB WDR, 3DNR, PoE,

Kód: GCI-K1527V | Sklademakcevýprodej

2.0 MPx box kamera (1920x1080), 1/2.8” CMOS sensor, motorický objektiv f=4.7 -84.6 mm(18x optický zoom), H.264, až 4 streamy, ICR D/N, 96dB WDR, 3DNR, PoE

Kód: GCI-K1555Z | Sklademakcevýprodej

8-Ch Full HD Standalone H.264 NVR peer to peer direct camera connection

Kód: GRI-K2208A | Obvykle do 1 týdneakcevýprodej

16-Ch Full HD Standalone H.264 NVR peer to peer direct camera connection

Kód: GRI-K4416A | Obvykle do 1 týdneakcevýprodej

2.0 MPx venkovní dome kamera (1920x1080@60fps), 1/2.8” Sony Exmor CMOS sensor, varifokální objektiv f=3 -9mm, přísvit až 25m, H.264, až 4 streamy, ICR D/N,120dB WDR, 3DNR, PoE, IP6

Kód: GCI-K1587V | Sklademakcevýprodej


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací