0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GX2-55192-ERC: Cisco kompatibilní X2 transceiver, SM 40km

Cisco compatible X2 transceiver, 10G, 1550nm, SM, 40km, Temp. 0~70°C, alternative to X2-10GB-ER

Gigalight GX2-55192-ERC: Cisco kompatibilní X2 transceiver, SM 40km
GX2-55192-ERCKód:

Gigalight

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 - 14 dníDostupnost:

Cisco kompatibilní X2 transceiver, alternativa za X2-10GB-ER. Transceiver je určený pro přenos datových toků o rychlosti 10Gb/s přes SM vlákna s maximálním dosahem 40km dle standardu 10GBase-ER. Vysílací laser pracuje na vlnové délce 1550nm. Konektory SC Duplex. Provozní teploty 0~70°C.
Parametry
1550 nmVlnová délka
10 GbpsRychlost
Single-mode dual fiberOptické vlákno
SCOptický konektor
40 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
X2Formát
CiscoKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
10Gb EthernetProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací