0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPP-858G-SRC: SFP+ transceiver, 8,5Gbps, MM 850nm, 150m, LC konektory

SFP transceiver, 8.5G, 850nm, MM,150m, Dual LC connectors, Temp. 0-70°C

Gigalight GPP-858G-SRC: SFP+ transceiver, 8,5Gbps, MM 850nm, 150m, LC konektory
GPP-858G-SRCKód:

Gigalight

Výrobce:
36 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 - 14 dníDostupnost:

SFP+ (Small Form Pluggable) transceiver je určen pro přenos 10Gb ethernetu. SFP+ trensceiver je vybaven digitální diagnostikou.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
850 nmVlnová délka
8.5 Gb/sRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
0.15 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFP+Formát
AnoDigitální diagnostika DMI
8Gb Fiber Channel, 4Gb Fiber Channel, 2Gb Fiber ChannelProtokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací