0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GPB-5303S-L2C-C: Cisco kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 155Mbps, SM WDM TX 1550nm/RX 1310nm, Single SC konektor

Cisco compatible BIDI SFP transceiver, 155M, WDM TX 1550nm / RX 1310nm, SM Single Fiber, 0-20km, SC connector, Temp. 0~70°C

Gigalight GPB-5303S-L2C-C: Cisco kompatibilní BIDI SFP transceiver, 20km, 155Mbps, SM WDM TX 1550nm/RX 1310nm, Single SC konektor
výprodej
GPB-5303S-L2C-CKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 dníDostupnost:

Posledních 35ks, náhrada: GPB-5303S-L2CD-C

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
TX1550 nm / RX1310 nmVlnová délka
100 Mb/s, 155 Mb/sRychlost
SCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
1-vlákno (WDM, BiDi)Typ přenosu
SFPFormát
CiscoKompatibilita
NeDigitální diagnostika DMI
100Mb Ethernet, STM-1Protokol
SMVlákno / kabel

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager


Kategorie
Nejprodávanější zboží v kategorii
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...
Vaše cena:
SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu...

ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací