0 ks zboží za 0,- 

Gigalight GP-1303-02C: SFP transceiver, FE/STM-1, MM, 1310nm, 2km, LC konektory

SFP transceiver without DDMI, 155M, MM, 1310nm, 2km, Dual LC intreface

Gigalight GP-1303-02C: SFP transceiver, FE/STM-1, MM, 1310nm, 2km, LC konektory
GP-1303-02CKód:

Gigalight

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Dostupnost 10 - 14 dníDostupnost:

SFP (Small Form Pluggable) nazývané také jako miniGBIC transceivery jsou určeny pro širokou škálu transportních protokolů, které je možné použít ve všech zařízeních podporujících standard rozhraní (SFF) Small Form Factor Pluggable. SFP transcievery podporují Multi-Source Agreeement (MSA) a SFF-8472.

* Dosah optického portu je orientační hodnota pro běžný útlum optické trasy.

Parametry
1310 nmVlnová délka
100 MbpsRychlost
Multi-mode dual fiberOptické vlákno
LCOptický konektor
2 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
SFPFormát
NeDigitální diagnostika DMI
100Mb Ethernet, STM-1Protokol

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací