0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
gateprotect

gateprotect

Gateprotect je německý výrobce bezpečnostních řešení pro počítačové sítě se zaměřením na síťové a aplikační firewally. Unikátní vlastností zařízení gateprotect je jejich konfigurační management eGUI. eGUI je velmi přehledný a silný konfigurační nástroj, který oproti konkurenčním řešením minimalizuje lidské chyby. Tento způsob konfigurace naprosto mění zažité postupy, zjednodušuje a zpřehledňuje nastavení firewallů a umožňuje nasadit gateprotect produkty v podnikových nebo univerzitních sítích od malých řešení až po systémy s propustností několika desítek Gb/s.

Produkty gateprotect získávají velkou řadu ocenění v prestižních testech odborných světových časopisů a agentur, např. Product Differentiation Excellence Award od agentury Frost & Sullivan. Mezi společnosti, které chrání svoji síť firewally gateprotect patří například: Mercedes-Benz, E-ON, nebo KIA Motors, a další.
 

Kontaktujte nás:
Product manager:
Mgr. Leo Čermák
Telefon: +420 548 210 406 kl. 291
Mobil: +420 736 625 791
E-mail: cermak@proficomms.cz

Nová řada firewallů - Unified Line je speciálně navržena pro požadavky menších a středních podniků s ohledem na snadné nasazení. Firewall GP-U 200 má 4x 1Gbps RJ-45 porty a uživatelsky přívětivé konfigurační prostředí - eGUI.

Kód: GP-U 200 | Obvykle do 2 dnů

Nová řada firewallů - Unified Line je speciálně navržena pro požadavky menších a středních podniků s ohledem na snadné nasazení. Firewall GP-U 300 má 8x 1Gbps RJ-45 porty a uživatelsky přívětivé konfigurační prostředí - eGUI.

Kód: GP-U 300 | Obvykle do 2 dnů

Nová řada firewallů - Unified Line je speciálně navržena pro požadavky menších podniků s ohledem na snadné nasazení. Firewall GP-U 400 má 8x 1Gbps RJ-45 porty a uživatelsky přívětivé konfigurační prostředí -eGUI.

Kód: GP-U 400 | Obvykle do 2 dnů

Nová řada firewallů - Unified Line je speciálně navržena pro požadavky středně velkých podniků s ohledem na snadné nasazení. Firewall GP-U 500 má 14x 1Gbps RJ-45 porty a uživatelsky přívětivé konfigurační prostředí - eGUI.

Kód: GP-U 500 | Obvykle do 2 dnů


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací