0 ks zboží za 0,- 

ComNet CNFE1003SAC2-M: Průmyslový Fast Ethernet mini media konvertor 10/100M RJ45 na SM SC

Media Converter, 100Mbps, Singlemode, 2 Fibers, SC Connector, Mini, AC/DC Power

ComNet CNFE1003SAC2-M: Průmyslový Fast Ethernet mini media konvertor 10/100M RJ45 na SM SC
CNFE1003SAC2-MKód:

ComNet

Výrobce:
60Záruka:
Obvykle do 3 dnůDostupnost:

Průmyslový konvertor CNFE1003SAC2-M od společnosti ComNet převádí datový tok z metalického rozhraní 10/100BaseT (RJ-45) na optické rozhraní 100FX - 2 vlákna Singlemode s SC konektorem. Jednotka je vyráběna v provedení stand-alone nebo je lze umístit do 14-slotového šasi C1. Svorkovnice umožňuje napájení z DC zdroje 8-24 V DC. Součástí dodávky je externí napájecí zdroj 9V DC. Jednotky svou HW koncepcí jsou přizpůsobeny pro použití v průmyslových a klimaticky náročných podmínkách. Provozní teplota modelu je -40°C ~ 75°C. Zařízení je v provedení MINI a disponuje extrémně malými rozměry (D x Š x V): 8.4 × 6.4 × 2.8 mm.
Parametry
20 kmDosah optického vlákna
1310 nmVlnová délka
100 Mb/sRychlost
Single-modeOptické vlákno
SCOptický konektor
-40°C až +75°CProvozní teploty
24V DCNapájení
Bez PoEPoE/port
Stand-aloneMontáž
2 vláknaTyp přenosu

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. et Bc. Ivo Šťastný
Mobil:  +420 736 625 807
Telefon:  +420 548 210 406 kl. 207
Funkce:  Product manager
Informace o produktu
Ing. Martin Doušek
Mobil:  +420 736 625 760
Telefon:  +420 548 210 406 kl 260



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací