0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
Brocade

Brocade

Společnost PROFIcomms s.r.o. se jako reseller produktů firmy Brocade pro ČR a SR zaměřuje především na dodávky výkonných IP a konvergovaných (FCoE) síťových prvků pro podnikové sítě, datová centra, ISP poskytovatele a Carrier operátory. Do portfolia patří rozsáhlá řada Ethernet switchů a routerů, hraniční a páteřní MPLS/Telco routery, jednotky typu Application-Switching (load balancery), prvky pro Wi-Fi sítě a další.

Brocade je vedoucí společností v oblasti síťových řešení pro datová centra a Campus sítě. Společnost Brocade je jedničkou v oblasti SAN sítí, kde úzce spolupracuje s OEM partnery jako jsou EMC, Dell, Fujitsu, IBM. Po akvizici firmy Foundry Networks v roce 2008 se Brocade stal také předním dodavatelem IP prvků, které dodává pod vlastní značkou Brocade. Společnost Brocade se sídlem v San Jose (California, USA) byla založena v roce 1995 a dnes má přes 4500 zaměstnanců ve více jak 160 zemích světa.

Prohlédněte si ve formátu pdf přehled IP produktů Brocade:
Brocade IP Networking Quick Reference Guide.
 

Chcete se stát prodejcem produktů Brocade?

 

Prodej aktivních prvků Brocade je realizován přes prodejní kanál tvořený sítí autorizovaných systémových integrátorů a resellerů. 

 

 

 

 

Pro více informací nás kontaktujte:

 

Ing. et Ing. Petr Dorociak
Product & Sales manager
Telefon: +420 548 210 406 kl. 264

Mobil: +420 736 625 864
E-mail: dorociak(a)proficomms.cz

 

Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK