V oblasti kybernetické bezpečnosti přináší nová verze VDG SENSE 2.7, video management systému (VMS), řadu vylepšení.
 
 

Proč přejít na verzi systému VDG SENSE 2.7.?  

 
Odborníci v TKH zúročili 25 let zkušeností v oboru bezpečnosti a neponechali nic náhodě. K posouzení zranitelnosti byly použity náročné penetrační testy - a to nejen „black box“ testy, ale dokonce i  „white box“ testování od renomované nezávislé třetí strany. To zaručuje, že tato nejnovější verze VDG SENSE obsahuje nejlepší možná vylepšení, která chrání váš systém před kybernetickými útoky.
 
Jaká vylepšení vám přinese přechod na novou verzi https://www.proficomms.cz/nova-verze-vdg-sense-prioritou-je-bezpecnost/t-862/
 
Doporučujeme uživatelům VMS systému VDG Sense provést upgrade na nejnovější vylepšenou verzi 2.7*. Máte-li stále aktivní a předplacený SUP (Software Upgrade plan), tak je samozřejmě i upgrade na tuto verzi zdarma. V opačném případě nás neváhejte kontaktovat a připravíme pro Vás speciální nabídku pro upgrade systému.
 
*Před provedením upgrade prosím zkontrolujte a ověřte, že Váš hardware splňuje minimální systémové požadavky, tj.  Windows 10 (64 bitů) a 8GB RAM (doporučeno 16 GB).
 

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

 
Ing. Michal Šenk
Product manager 
tel.: +420 548 210 406
mobil: +420 736 625 807
e-mail: senk@proficomms.cz