0 ks zboží za 0,- 
Zpět na seznam
ADVA

ADVA

Společnost ADVA Optical Networking SE je německá společnost, založená v roce 1994. Cílem společnosti bylo již od počátku inovovat síťové technologie a přenosy, jak vyplývá ze samotného názvu ADVA (ADd VAlue). Společnost se těší úspěchu jak v průmyslovém odvětví, tak v oblasti financí, médií, výzkumu a vzdělávání. Tento úspěch je možný díky rychlým a výkonným technologiím, nabízejícím vysokou kapacitu a stabilitu. Potřeba bezchybného a spolehlivého připojení je sdílena napříč všemi trhy i kontinenty. Zatímco sítě se přizpůsobují požadavkům trhu a umožňují složitější infrastruktury pro práci s daty, klíčový je pro organizace stále přístup k těmto datům.

 
V rámci akvizice v závěru roku 2017, přechází pod značku ADVA veškeré portfolio transportních a agregačních síťových technologií holdingu MRV Communications.
 
Současné portfolio společnosti ADVA se tím rozšířilo nejen pro telekomunikační operátory na současný rozsah technologií:
  • Škálovatelný optický transport: L1 systémy FSP 3000 AgileConnect™, FSP 3000 CloudConnect™ a FSP 3000 AccessConnect™
  • Switche pro Packet edge and aggregation: Carrier Ethernet demarcation,  Programmable demarcation, Edge aggregation a Edge computing
  • Nástroje pro zabezpečení infrastruktury: Advanced Link Monitoring, konzolové servery LX Series a přepínací matice Media Cross Connect Series
  • Systémy pro synchronizaci a přenášení různých úrovní přesného času
  • Řešení pro virtualizace síťových funkcí
  • Nástroje komplexního síťového dohledu
 

Pro více informací nás kontaktujte:


Ing. Roman Onderka

Product manager

Telefon: +420 548 210 406 kl. 262
Mobil: +420 776 176 462

 

Kategorie neobsahuje žádná data


ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací