Adtran FSP 3000 S-Flex™ 400G muxponder vyhovuje současným nejpřísnějším požadavkům na sítě kritické infrastruktury a podniková datová centra vyžadují novou úroveň kapacity, dostupnosti a zabezpečení. je první řešení svého druhu schopné nativního přenosu 64G Fibre Channel přes DWDM. Šifrování ConnectGuard™ od společnosti Adva Network Security chrání před kybernetickými útoky, dokonce i těmi, které podporují nově vznikající kvantové počítače.

Univerzální DWDM muxponder FSP 3000 S-Flex™ podporuje mj. 64 Gbit/s služby Fibre Channel. Vyhovuje různorodým potřebám 
podniků tím, že bezproblémově podporuje širokou škálu protokolů a rychlostí DCI a SAN, včetně 16/32/64 G FC. Díky variantě zabezpečené šifrováním ConnectGuard™ společnosti Adva Network Security

 nabízí S-Flex™ také robustní ochranu dat, a to i v případě útoků na kvantové počítače. S-Flex™ je navržen pro sítě SAN a kritickou infrastrukturu příští generace a poskytuje obrovský rozsah a naprostou kryptoagilitu, což zajišťuje, že kritická data zůstanou v bezpečí nyní i v budoucnu.
FSP 3000 S-Flex™ je řešením pro zvýšení přenosové kapacity a snížení provozní složitosti při bezproblémové podpoře různých technologií DCI, včetně Ethernetu, IBM mainframe, Fibre Channel a dalších.
 
 
 
Více informací v následujícím videu:
 

 

Pro více informací ohledně transportních technologií kontaktujte product managera:

 
   

Ing. Roman Onderka

 

product & sales manager

 

e-mail: onderka@proficomms.cz
 

ADVA / Adtran, Oscilloquartz, PacketLight, fSONA Networks,
Linktel, Raisecom (TDM)