0 ks zboží za 0,- 

Raisecom S1003i-FX-2FE-R-S1-AC: Průmyslový L2 switch s managementem, 1x 100Base-FX SC, 2x 10/100Base-TX, 1x RS232/485, Signemode 1310, 20km, AC 220V

L2 Din-Rail manageable industrial switch with 1*100Base-FX SC optical port(1310nm, single-mode, <20km)2*10/100Base-T RJ45 ports1*RS232/485 Serial ports-AC: 110/220VAC, 220VDC (85~264 VAC, 127~300 VDC)

Raisecom S1003i-FX-2FE-R-S1-AC: Průmyslový L2 switch s managementem, 1x 100Base-FX SC, 2x 10/100Base-TX, 1x RS232/485, Signemode 1310,  20km,  AC 220V
novinka
S1003i-FX-2FE-R-S1-ACKód:

Raisecom

Výrobce:
60 měsícůZáruka:
Obvykle 4-6 týdnůDostupnost:

Průmyslový L2 switch od společnosti Raisecom s možností instalace na DIN lištu. Standardně ve třech variantách dle typu napájení: AC 220V, DC 48V, DC 24V. Switche mají zabudovaný zdroj a disponují standardně krytím IP40 a teplotním rozsahem za provozu -40 až 85°C. 

DHCP

  • DHCP client
  • dHCP snooping
  • Option 82

Ochrana

  • STP
  • RSTP
  • MSTP
  • LACP 802.3ad

Multicast

  • IGMP
  • MVR

Dále podpora

  • VLAN
  • QinQ
  • QoS
  • OAM 802.3ah

Management

  • Serial line control
  • CLI
  • SSHv2
  • Web management
  • SNMP
  • Nview

Certifikace

  • IEC61850-3
  • IEEE1613 
  • EN50121-4

Možnost instalace

  • Din-Rail
  • Wall-mount
  • Rack-mount
Parametry
SCOptický konektor
20 kmVzdálenost / dosah
-40°C až +85°CProvozní teploty
CLI, Nview, Sériová linka, SNMP, Telnet / SSH, Webové rozhraníManagement
230V ACNapájení
Bez PoEPoE/port
Do 19" rozvaděče, Na DIN lištu, Na zeďMontáž
RS-232/485Protokol
SMVlákno / kabel
Fast EthernetUplink porty (rychlost)
10/100M RJ-45Hlavní porty (rychlost)
LACP, MSTP, RSTP, STPDalší funkce
2x 10/100M RJ-45LAN porty
L2Pracovní vrstva

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací