0 ks zboží za 0,- 

Brocade 100G-CFP-LR4-10km: Optický transceiver 100GbE CFP, 100GBase-LR4, SM, 10km

100 GbE CFP optic (SC), LR4, for distances up to 10 km over SMF

Brocade 100G-CFP-LR4-10km: Optický transceiver 100GbE CFP, 100GBase-LR4, SM, 10km
100G-CFP-LR4-10kmKód:

Brocade

Výrobce:
12 měsícůZáruka:
Obvykle do 3 týdnůDostupnost:

Parametry
1310 nmVlnová délka
100 Gb/sRychlost
SCOptický konektor
10 kmVzdálenost / dosah
0°C až +70°CProvozní teploty
2 vláknaTyp přenosu
CFPFormát
BrocadeKompatibilita
AnoDigitální diagnostika DMI
100Gb EthernetProtokol
SMVlákno / kabel

červeně jsou označeny povinné součásti produktu


Pro sjednání služby kontaktujte: info@proficomms.cz
Informace o produktu
Ing. et Ing. Dorociak Petr
Mobil:  +420 736 625 864
Telefon:  +420 548 210 406 kl 264
Funkce:  product & sales manager
Informace o produktu
Bc. Štemberk Roman, DiS.
Mobil:  +420 736 625 838
Telefon:  +420 548 210 406 kl 238
Funkce:  product & sales manager



ShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2014  PROFIcomms s.r.o. Olomoucká 91, 627 00 Brno

MAPA STRÁNEK
Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a ke zlepšování poskytovaných služeb.Rozumím.Více informací